Overkill

Overkill na Android 2.0.8

Doskonała strzelanka na Androida

Zalety

  • Klimatyczna grafika
  • Opcje rozwoju broni
  • Świetne sterowanie
  • Przeładowanie broni poprzez potrząśnięcie
  • Tryb multiplayer

Wady

  • Nie znaleziono

Niezbędny
10

Overkill to darmowa gra, w której wrogowie pojawiają się w różnych miejscach ekranu, a naszym zadaniem jest ich "zdjęcie" zanim zrobią nam krzywdę. Klimatyczna grafika, wiele opcji udoskonalania broni oraz bardzo dobre sterowanie sprawiają, że tę grę polecamy wszystkim fanom strzelanek na Androida.

Rozgrywka w Overkill jest prosta. My stoimy w miejscu, a wrogowie pojawiają się falami w różnych częściach mapy. Strzelamy do nich z broni, którą przed każdą misją kupujemy i udoskonalamy. Twórcy Overkill odrobili pracę domową i stworzyli grę o wiele lepszą niż podobne produkcje.

Amunicję w Overkill na Android możemy uzupełniać między falami, przez co nie musimy wychodzić z gry do menu. Przeładowujemy naszą broń delikatnie potrząsając urządzeniem, dzięki czemu nie dekoncentrujemy się próbując nacisnąć jakiś mały przycisk w rogu ekranu. Celujemy poruszając lewym kciukiem po ekranie. Nie musimy jednak ganiać palcem po całym ekranie, aby sięgnąć każdego wroga - nasz karabin wychyla się mocniej w stosunku do naszego palca im bliżej jest krawędzi ekranu.

Gra Overkill jest pomyślana tak, aby jej Twórcy mogli zarobić na niecierpliwych lub mniej doświadczonych graczach, którzy szybciej chcą mieć dostęp do lepszych broni lub nowych poziomów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyśmy cały czas grali zupełnie za darmo.

Overkill posiada dodatkowo klimatyczną grafikę, miłą dla ucha oprawę muzyczną i ciekawe opcje rozwoju broni. Podczas naszych testów nie potrafiliśmy znaleźć ani jednej wady. To grzech nie zagrać w Overkill, jeśli lubimy strzelanki na Android.

Overkill

Download

Overkill na Android 2.0.8

Opinie użytkowników o Overkill